ocelák

Kecy

22.10.

Výčet esemeskových zpráv k Ocelákovi 2010:

 

Jsem ráda, že Vám chutnalo a vše dobře dopadlo, co více si přát. Mirka

 

V krásné krajině pěkný závod, moc se Vám to podařilo, byla to paráda. Mirek

 

Velmi zdařilý závod, včetně … nečekaného … blátíčka. Pavel

 

Mrzí nás, že nemůžeme dorazit, ale fakt to nejde. Užijte si závod. Martin

 

 

Přátelé díky,

JBP

11.9.
Oceláka už jsem jela.
Hurá mám to za sebou.
Nepršelo, to je divný.
Oceláci zase vedou.

Zlatko promiň to se nedá,
mít tě stále před sebou.
Ty jsi sice ocelová,
ale koně povedou.

Bedna byla, je to dobrý,
druhé místo potěší.
Takže za rok!
Možná? Asi?
Necháme se překvapit.

Karel Leňouch

7.9. odpolední projetí trasy bylo podstatně lepší než onehdá. Bahno zmizelo a tak poslední 3km kola se dala jet bez tančení na bahně. Nic méně až zítřejší tutovka (snad) s hajným, který musí požehnat trasu, nám řekne zdali bude zase změna nebo ne.

8.9. Pánové a dámy, vstávat v noci, tj. v 5hod je hnusně krutá záležitost. Ale oceloví kluci (Luboš a Jirka) dělají nevídané věci ohledně trasy Oceláka 2010. Projížďka a procházka v šest ráno po lese je fakt zajímavá událost. Možná nás to rozhodí až do sobotního závodu. Ale třešínka na dortu byla vyřčena v 6:46 od pána, kterému se i stromy klaní až k zemi a laně mu zobají z ruky. Trasa je požehnaná a tak Luboš s pažoutem (Tomášem) můžou v pátek označovat trasu 15ti km kola. Dojezdový bičík si nechají až na sobotní ráno.
JBP

29.8. vyrazili poladiť trasu Oceláka 2010 tito bikeři: Luboš, Oťas, Tomáš a Jirka. Pozor, pozor. Ještě jeden borec přijel a to až z Úval, to je kdesi na východu za Prahou. Zkrátka z konkurenčního týmu Černých koňů přijela zkontrolovat trasu i Lenka Bacílková. Že by taktický tah od ČK ...?
Pánové si v předvečer tohoto projetí udělali ještě grilovací pátry a zamlaskali si fest. Zřejmě, aby vydrželi náročnou neděli.
Tradiční výjezd v 10h od OAZY se uskutečnil se zastávkou na nádraží v Unhošti a tím i doplněním party. Trasa se musí !!!!! změnit, tak to bylo poslední rezumé od pana hajného, který má na starosti chráněné území křivoklátských lesů. Takže jsme povolali Tomáše, neb cca za plotem svého obydlí zná každý kámen, pařez, kořen, stálé louže apod. z trasy Oceláka. Tím bylo i vyřešeno, že se o nebezpečné panely postará někdo jiný. Inu, poladili jsme zhruba poslední 3km trasy 15km kola. Bičík zůstává, je to klasika příjezdu do cíle.
JBP

Lenka: .... ocelák mě nemá vůbec rád, zase jsem zmokla, jsem zvědavá co bude za 14dní, ale bylo ro príma ... Po prvním kilometru tě stejnak zabiju ...

11.8. si Zlatka, Luboš, Oťas a Jirka profrčeli trasu Oceláka. Lépeji řečeno pouze jeden okruh, ale včetně bičíka do cíle. Cestou jsme lamentovali nad nebezpečnou mezerou mezi betonovými panely cca 1km před koncem 15km okruhu. Pořešíme zdali tuto ďuznu vylít betonem nebo ucpat klackama nebo ... ? Jináč bylo na nás přichystané blátíčko včetně metrových louží.
JBP

Zlatka: ..... Projetí trasy oceláka naprosto super ! Pěkná trať, až na tu hlubší šotolinu v táhlém kopci hned po 1km. Jet jí 3x bude fuška...

Bouřka, kroupy = OCELÁK

Ocelák, tak to je trasa,
v dešti stále do kopce.
Mezi poli těžko hledáš,
kam se schováš při bouřce.
 
Proto pádíš směrem k lesu,
jedeš jako o život
a tam zjistiš je to k vzteku,
nebe má dnes prostě zlost.

Pro dnešek jen jedno kolo
a pak hurá hospoda.
Gáblík tu dnes nepodávaj,
proud jim nejde,ach škoda.

Griotka a žabí sperma,
na nohy nás postaví.
Pak už jenom cesta domu,
oceláka,až v září.


Karel Leňouch