ocelák

Kecy

29.8. vyrazili poladiť trasu Oceláka 2010 tito bikeři: Luboš, Oťas, Tomáš a Jirka. Pozor, pozor. Ještě jeden borec přijel a to až z Úval, to je kdesi na východu za Prahou. Zkrátka z konkurenčního týmu Černých koňů přijela zkontrolovat trasu i Lenka Bacílková. Že by taktický tah od ČK ...?
Pánové si v předvečer tohoto projetí udělali ještě grilovací pátry a zamlaskali si fest. Zřejmě, aby vydrželi náročnou neděli.
Tradiční výjezd v 10h od OAZY se uskutečnil se zastávkou na nádraží v Unhošti a tím i doplněním party. Trasa se musí !!!!! změnit, tak to bylo poslední rezumé od pana hajného, který má na starosti chráněné území křivoklátských lesů. Takže jsme povolali Tomáše, neb cca za plotem svého obydlí zná každý kámen, pařez, kořen, stálé louže apod. z trasy Oceláka. Tím bylo i vyřešeno, že se o nebezpečné panely postará někdo jiný. Inu, poladili jsme zhruba poslední 3km trasy 15km kola. Bičík zůstává, je to klasika příjezdu do cíle.
JBP

Lenka: .... ocelák mě nemá vůbec rád, zase jsem zmokla, jsem zvědavá co bude za 14dní, ale bylo ro príma ... Po prvním kilometru tě stejnak zabiju ...
Žádné komentáře