ocelák

Kecy

OCELÁK 2011

 

Minulost to už je. Přesně tak. V sobotu stálo na startu Oceláka 36 závodníků. Někdo trasu profrčel a jiný zase v pohodovém tempu se stačil kochat částí křivoklátské vrchoviny. Bylo krásně a odpoledne až moc krásně. To co závoďák nevypotil na trati, tak to dopotil např. při vyhlašování vítězů či při losování tomboly.

Díky všem, kteří přijeli, zazávodili si a nebo si jen tak střihli krásné dopoledne nebo i odpoledne.

Díky patří starostům projíždějících měst, jako i obsluze občerstvovačky, personálu U Kozla či týmu na prezentaci.

 

JBP

Posledni komentare
21.09.2011 19:31:33: cca 500 fotografií už visí a budou viset ještě dlouho nad vydařeným sportovním dnem, dle vašich klad...
15.09.2011 22:22:52: Závod se povedl, budou nějaké fotky?

Projížďka Oceláka

Předposlední projížďka ve středu 31.8.2011 se zase povedla. V sedmi jsme se vydali projet tuto trasu. Místy už jsme dočisťovali nebezpečné větve a uvolněné kameny hlavně v nebezpečných sjezdech na trati. Poladili jsme kde budou šipky pro přehledné odbočení a dostali jsme i požehnání pro umístění občerstvovačky v Bělči a to přímo od pana starosty. Díky.
Takže poslední projetí bude ve čtvrtek 8.9.2011. Časy jsou nezměněny.

JBP

Test Oceláka 2011

 

Pravidelné projížďky trasy Oceláka budou vždy ve středu a to až do data jeho startu. Sraz bude u Oázy na Kladně v 17:30, popřípadě v M.Kyšicích U Kozla v 18:00. Na pohodovou vyjížďku jsou zváni všichni kdo rádi bikují.

Sportu zdar a biku zvlášť

JBP

Posledni komentare
05.09.2011 10:41:23: ahoj,předběžně 2-4 ks dorazíme na středeční vyjížďku

Okruh a bičík

Nedělní projetí pozměněného okruhu Oceláka přinese hlavně radost těm, kteří mají rádi jen dva okruhy. Délka jednoho okruhu je 17,6km. Zvažujeme jestli bude občerstvovačka na stejném místě jako loni nebo jí mlaskneme do obce Běleč. Pověstný "Bičík" vypouštíme a to z důvodu znovu otevřené hospody U netopýra, kde pohyb lidí by nám mohl pozměnit dojezd do cíle. Ale nebojte "Bičík" je jinde, sice asfaltový, ale krásný.
Díky vše, kteří mě pomohli projet tuto trasu.
JBP

8.7.2011
Změna trasy !

Kdo by si chtěl vyzkoušet pár změn na poladěné trase Oceláka, tak může 24.7.2011. Odjezd z Kladna je v 10hod od Oázy a výjezd po lehce pozměněné trase bude od hostince v Malých kyšicích U Kozla v 10:30. Pakliže nebude pršet, tak to bude zase velice zajímavý den.

Sportu zdar a biku zvlášť
JBP

7.5.2011
Jaká je trasa Oceláka?

Dneska počasí fakt přálo a tak plánovaná projížďka trasy Oceláka mohla proběhnout stejně tak i kvasnicový malvaz s polívečkou v Malých Kyšicích. Trasa byla suchá, ale bahýnko ve sjezdu těsně před končícím okruhem krapet bylo. Stejně jsem do něj musel vlítnout, neb nová pračka přece potřebuje pěkně prohnat ocelové oblečení. Na zvážení je pouze jediná změna trasy a ta by se týkala zkrouhnout ještě druhý asvaltový úsek. Uvidíme, pošpekulujeme a dáme vědět.
Takže díky všem, kteří se dnešní projížďky zúčastnili.
JBP

18.4.2011
Projížďka trasy letošního Oceláka

Předběžný termín 7.5.2011 je platný a místo srazu je u hostince U Kozla v Malých Kyšicích. Čas srazu necháme na 11hodinu, čili stejně tak jako na ostrém závodě, který bude 10.9.2011. Počasí je objednané, stejně tak, jako i dobrý gáblík po projížďce. Pojede se na "pohodu" čili volným závoďáckým tempem. Vlastně na tepovku...
JBP

7.3.2011
Ocelák 2011 a jeho třetí ročník.

Zdravíme všechny závoďáky, kteří okusili krásnou trasu Oceláka, ale i ty, kteří zvažují projet se křivoklátskou krajinou. Pro letošní rok není zatím žádný požadavek ke změně trasy, takže 15ti kilometrový okruh a dojezdový bičík se nemění.
Kdo by měl zájem projet si tuto trasu, tak lehký trénink je stanoven na 7.5.2011. Čas a místo srazu bude zde v kecech upřesněno.
JBP